Стало відомо скільки житлових будинків постраждало від сьогоднішньої атаки в Запоріжжі (фото, відео)

Опубликовано 2023/09/06 - 13:28

Сьогодні зранку окупанти завдали удару по Запоріжжю, дві людини постраждали. В мерії розповіли в скількох будинках та навчальних закладах повилітали вікна, й показали наслідки російської атаки. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, "ЗаБор" повідомляв, що о 10:24 війська рф вдарили по Запоріжжю. За даними обласної влади, постраждав об'єкт цивільної інфраструктури, двоє людей отримали поранення.

В.о.мера Запоріжжя Анатолій Куртєв повідомив, що внаслідок ворожої атаки постраждало два багатоповерхові будинки та один навчальний заклад - там повилітали вікна. Наразі на місцях працюють всі відповідні служби та ліквідовують наслідки російської агресії. 

"На цей час відомо, що у результаті ворожого удару постраждали два багатоповерхових будинки. Вибито вікна у квартирах та на сходових клітинах. Також вікна повилітали в одному з навчальних закладів. Представники "Запоріжремсервісу" обстежили наявні пошкодження у тих квартирах, до яких є доступ. Незначні ушкодження комунальники вже усунули. Соціальні працівники та представники районної адміністрації продовжують обстеження, очікуючи, поки мешканці частини квартир повернуться з роботи. На місце прибули представники гуманітарної місії "Проліска", які привезли листи OSB та плівку для тимчасового закриття вікон", - зазначає секретар міськради.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 2241. Теги: результаты обстрелов терроризм
Поделиться: