Ситуація на Запорізькому напрямку: окупанти відновили атаки на Роботине

Опубликовано 2024/02/23 - 20:32

На Запорізькому напрямку зараз гаряче - противник сьогодні у другій половині дня відновив атаки на Роботине. Про це повідомляють багато українських військових каналів. Офіційно Генштаб у вечірньому зведенні повідомляє, що Силами оборони відбито 1 атаку противника. Детальніше - "ЗаБор"

Так, Генштаб звітує, що на Запорізькому напрямку силами оборони відбито 1 атаку противника в районі Роботиного Запорізької області. Противник завдав авіаційних ударів в районі населених пунктів Мала Токмачка, Роботине Запорізької області.

Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали понад 15 населених пунктів, серед них Чарівне, Малі Щербаки, Степове, Лобкове, П’ятихатки, Степногірськ, Плавні Запорізької  області.

На українських військових каналах повідомлення про намагання росіян відновити наступ на Робитине почали з’являтися після 16-ої години.  

"На Роботино зараз гаряче, декілька годин тому противник відновив наступ.

Станом на зараз, противник має просування на підступах до населеного пункту, потрохи знищуємо ворога FPV-дронами та піхотою. 

Проте не без проблем", - повідомляються на каналі Офіцер. 

"Роботине зараз. Точаться бої на околицях, п*...и лізуть малими групами. Вже багато 200 і 300 в них, але все одно хочуть здохнути за царя", - пише Черешня.

Воєнкор Богдан Мірошников звітує про ситуацію так: "окупант з півдня та заходу атакує Роботине, а також намагається прорватися північніше лінії Вербове-Новопрокопівка. Мав незначні успіхи".

"10 смертників забігло в розвалля на півдні Роботине, думаю заглушать. Залізо поки притихло, але м... намагається рухатися по лісосмугам, хлопці відпрацьовують артою. Декілька одиниць техніки вже роз...и", - повідомляє  командир відділення 24 ОШБ «Айдар» Станіслав Бунятов.

Просмотров: 615. Теги: военная сводка военное положение Работино
Поделиться: