Росіяни знову вдарили шахедом по АЗС в Запоріжжі (відео моменту прильоту)

Опубликовано 2026/06/25 - 07:46

Військові рф зранку, 25 червня, атакували Запоріжжя шахедами. Один із БпЛА влучив по заправці на Пісках. Детальніше - "ЗаБор". 

Вчора ввечері російські війська вже атакували одну АЗС в Південному мікрорайоні Запоріжжя. Зранку вони повторили аатаку на іншу АЗС. 

В першу атаку, близько 6:35, на Піски заходило одразу 4 шахеди, повідомляють читачі. Було чутно декілька вибухів. Активно працювали мобільні вогняні групи. 

А вже о 8:03 через чергову атаку стався вибух на 4-ому Південному. Прильот був по АЗС на кінцевій - по заправці EURO 5, яка останнім часом не працювала. 

Переглядів: 698. Теги: результаты обстрелов последствия прилетов терроризм взрыв АЗС
Поділитися: