Ракетний удар по центру Запоріжжя: кількість загиблих зросла вже до 17 осіб

Опубликовано 2022/10/08 - 08:25

В четвер окупаційні війська нанесли удар по центру Запоріжжя, були зруйновані багатоповерхівки, а під завалами знаходяться люди. Так, рятувальники повідомляють, що кількість жертв зросла до 17 людей, серед них маленька дитина. Детальніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, близько 5-ї години ранку 6 жовтня російські військові завдали ракетних ударів по Запоріжжю. Зокрема, поцілили в житлові квартали - багатоповерхівки та приватний сектор. В результаті обстрілу були пошкоджені понад 40 багатоповерхових будинків і будівель Запоріжжя, а також 11 домогосподарств приватного сектору міста. Два будинки зруйновані вщент. За останніми даними загиблих було 14 осіб.

В прес-службі ДСНС повідомили, що кількість загиблих зросла до 17 людей.

"Станом на ранок 8 жовтня, за першою адресою з-під завалів п’ятиповерхового житлового будинку деблоковано 13 загиблих осіб (з них 1 дитина), врятовано 6 осіб, з яких 4 госпіталізовано. За другою адресою, з-під завалів чотириповерхового житлового будинку деблоковано 4 загиблі особи, врятовано 15 осіб, з яких 8 госпіталізовано", - повідомили в ДСНС.

Повідомляється, що серед жертв 1 дитина, а 1 людина померла в лікарні. Всього врятовано 21людину, з яких 12 госпіталізовано.

Аварійно-рятуальні роботи тривають.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 10629. Теги: война терроризм
Поделиться: