Ракетні удари по житловим будинкам Запоріжжя 9 і 10 жовтня: збільшилась кількість загиблих та поранених (фото, відео)

Опубликовано 2022/10/10 - 12:47

9 і 10 жовтня російські окупанти завдали ударів по житловим будинкам Запоріжжя. Внаслідок атак зруйновані цілі під'їзди та будинки. Так, повідомляється, що зросла кількість жертв вчорашнього обстрілу багатоповерхівки і приватного сектору - 14 загиблих і 74 поранених. Сьогоднішній ворожий удар по центру міста забрав вже 2 житті. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, вчора, 9 жовтня, вночі окупаційні війська рф нанесли ракетних ударів по житловим кварталам Запоріжжя. Внаслідок ворожої атаки зруйновано цілий під'їзд у багатоповерховому будинку, а в приватному секторі вщент зруйновано 2 домовладіння.

Так, в.о.мера Запоріжжя Анатолій Куртєв повідомив, що кількість жертв зросла до 14 осіб. Ще 74 людини отримали поранення.

"Станом на 11.00 сьогоднішнього дня відомо про 14 загиблих та 74 ранених від учорашньої нічної атаки по багатоповерховому будинку та приватному сектору в одному з районів міста", - написав Куртєв.

Також ворожі війська завдали терористичний удар по Запоріжжю і сьогодні вночі, 10 жовтня. Внаслідок російської атаки знову зруйновано під'їзд п'ятиповерхового будинку в центрі міста. Кількість жертв та поранених також збільшилась.

"Станом на 10.00 відомо про 2 загиблих та 23 поранених від сьогоднішнього нічного обстрілу багатоквартирного будинку. Пошуково-рятувальні служби ще тривають", - повідомив Куртєв.

Повідомляється, що один з ворожих снарядів зруйнував дитячий садок в центрі міста. 

Просмотров: 4210. Теги: война ракетный удар терроризм
Поделиться: