Примусова евакуація на Запоріжжі: з прифронтового Гуляйполя відмовляються вивозити чотирьох дітей

Опубликовано 2023/09/18 - 15:50

В прифронтових населених пунктах Запорізької області триває обов'язкова евакуація дітей та маломобільних осіб. Так, у Гуляйполі, що щодня потерпає від рашистських обстрілів, залишається 4 дитини шкільного віку, і їх батьки відмовляються їх вивозити з міста. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, "ЗаБор" розповідав, що в Запорізькій області, у двох районах, оголосили обов'язкову евакуацію дітей. Вже наприкінці серпня з прифронтового Степногірська вивезли четверо дітей. Пізніше пройшла евакуація маломобільних осіб з Оріхова.

Сьогодні, 18 вересня, голова Запорізької ОВА Юрій Малашко розповів, що наразі у Гуляйпільській громаді залишається чотири дитини, які підпадають під обов'язкову евакуацію до більш безпечних населених пунктів.

"Продовжуємо евакуацію жителів Пологівського району до більш безпечних територій. Наразі в Гуляйпільській громаді з 19 дітей, які підпадають під заходи обов'язкової евакуації, залишається ще 4. З 44 маломобільних осіб, що проживають на території району, 18 дали згоду на виїзд", - повідомив Юрій Малашко.

Як розповів "Суспільному" голова Гуляйпільської міської територіальної громади Сергій Ярмак, у місті залишається чотири дитини й батьки відмовляються виїжджати із Гуляйполя. Всі четверо - діти шкільного віку.

"Їхні батьки не хочуть евакуюватись, втім пообіцяли виїхати до 25 вересня", - заявив Ярмак.

Він також зазначає, що до повномасштабної війни у місті проживало близько 2 000 дітей. 

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 411. Теги: эвакуация
Поделиться: