В Запорізькій області оголосять обов'язкову евакуацію дітей: що відомо?!

Опубликовано 2023/08/28 - 15:55

Віцепрем'єр-міністр Ірина Верещук анонсувала рішення евакуаційного штабу щодо Запорізької області. Так, за її словами, сьогодні, 28 серпня, українська влада оголосить обов'язкову евакуацію дітей із двох районів Запорізької області. Докладніше - "ЗаБор".

Варто зазначити, що про оголошення обов'язкової евакуації у прифронтових районах Запорізької області говорилося вже не один раз. Так, Ірина Верещук у ефірі телемарафону заявила, що сьогодні влада оголосить обов'язкову евакуацію дітей із Василівського та Пологівського районів Запорізької області.

"У нас сьогодні (28 серпня - ред.) буде засідання евакуаційного штабу, де буде оголошено про обов'язкову евакуацію дітей з двох районів Запорізької області - Василівський та Пологівський райони. П'ять населених пунктів, 54 дитини ми повинні вивезти", - сказала Верещук.

Варто зазначити, що наразі цього обов'язкова евакуація дітей у примусовий спосіб відбувається у Вовчанській громаді Куп’янського району Харківської області. Крім того, досі на Донеччині залишають 89 дітей, яких необхідно вивезти у безпечніше місце.

За словами Верещук, райони, в яких потрібно оголошувати обов'язкову евакуацію, визначають ОВА та ради оборони. Вони ухвалюють необхідні рішення, звертаються до уряду і тоді запускається процес евакуації.

Вона запевнила у тому, що нині в Україні налагоджений механізм евакуації громадян, є чіткі алгоритми дій та комунікація із міжнародними партнерами, волонтерами.

"Є необхідні постанови. Вони працюють", - запевнила Верещук.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 3787. Теги: эвакуация
Поделиться: