Президент України прокоментував жахливий російський ракетний удар по Вільнянську (фото)

Опубликовано 2024/06/29 - 20:21

Президент України опубліковані фото з місцю прильоту в Вільнянську, а також повідомив, що кількість постраждалих вже 11.  Детальніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, що російські терористичні війська сьогодні завдали удари по Запорізькому району, а потім вдарили по Вільнянську. В місті спочатку було відомо про 6 загиблих, потім їх кількість зросла до 7. Кількіть постраждалих з 8 зросла до до 10

Зараз Володимир Зеленський опублікував фото з Вільнянська, а також повідомив, що постраждалих вже 11. 

"Семеро людей, серед них дві дитини, убиті російським ракетним ударом по Запорізькій області. Мої співчуття всім, хто втратив рідних. Станом на зараз відомо про одинадцятьох поранених – троє з них діти. Усі служби на місці та допомагатимуть максимально. На жаль, кількість постраждалих іще може зрости... 

Наші міста й громади щоденно потерпають від таких російських ударів. Але є способи це подолати: знищувати терористів там, де вони є, знищувати пускові установки російських ракет, бити справді далекобійно та збільшувати кількість сучасних систем ППО в Україні. 

Я дякую всім партнерам, які допомагають. І рішення, яких ми потребуємо, треба прискорити. Будь-яке затягування з рішеннями в цій війні означає втрату людських життів", - написав Володимир Зеленський.

Просмотров: 2587. Теги: терроризм результаты обстрелов
Поделиться: