Подробиці по відбудові багатоповерхівок по Запорізькій: скільки грошей виділено, терміни виконання робіт (фото, відео)

Опубликовано 2024/04/18 - 13:40

Наразі в Запоріжжі йдуть роботи на 14 зруйнованих будинках, серед них й два будинки по вулиці Запорізькій, які були зруйновані російським ракетним ударом торік. Стало відомо, що на обидві постраждалі від російських терористів багатоповерхівки державою було виділено 136,9 мільйона гривень. Наразі один під'їзд будинку вже повністю демонтований. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, будинки на вулиці Запорізькій - 2а та 2б - були зруйновані внаслідок ворожого обстрілу Запоріжжя 22 березня 2023 року. Тоді внаслідок ворожої ракетної атаки загинули дві людини, більше ніж 30 мешканців отримали поранення. Рашисти завдали 6 ракетних ударів з РСЗВ "Торнадо-С".

Сьогодні, 18 квітня, в Запоріжжя на місці постраждалих багатоповерхівок відбувся брифінг. На ньому були присутні - нардеп Сергій Штепа, представники Запорізької ОВА та представник Агентства з відновлення, яке є замовником робіт. 

Під час зустрічі представник Агентства повідомив про те, які суми були виділені на реконструкцію будинків. Так, на відбудову будинку по Запорізькій, 2а, де  була сильно пошкоджена будівля та демонтовано один під'їзд, виділено 111 мільйонів гривень. А на будинок 2б, який отримав менші пошкодження, - виділили - 25,9 мільйона гривень.

Нагадаємо, голова Запорізької ОВА Іван Федоров у лютому 2024 року називав такі строки завершення робіт на вулиці Запорізькій:

- будинок 2б - до червня 2024;
- будинок 2б - до кінця поточного року.

А от на брифінгу повідомили вже трохи інші терміни. Так, роботи по Запорізькій, 2б планують завершити вже у липні 2024 року, а от відбудову сусіднього будинку, Запорізької, 2б, буде йти довше, однак представник Агентства повідомив, що вони планують їх завершити у грудні 2024 року.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 352. Теги: реконструкция последствия обстрелов
Поделиться: