Подробиці нічного обстрілу Запоріжжя: одна людина загинула (фото, відео)

Опубликовано 2022/11/06 - 08:20

Сьогодні вночі російські терористичні війська завдали удари по мірному Запоріжжю. Зруйнована двоповерхова будівля приватного підприємства. За попередніми даними, одна людина загинула. Про це повідомив голова ЗОВА. Також підтвердив інформацію секретар міськради. Він заявив, що у прилеглих к епіцентру вибухає будівлях повилітали шибки.  Детальніше - "ЗаБор"

Нагадаємо, що сьогодні, 6 листопада, російські військові завдали ракетного удару по місту. Внаслідок цього виникла пожежа

"Результатом нічного ракетного удару ворога по Запоріжжю стало руйнування двоповерхової будівлі комерційного підприємства. Масштабну пожежу ліквідовували наші вогнеборці. За попередніми даними, нажаль, одна людина загинула. Триває розбір завалів. Ще одна ракета впала на земельній ділянці у приватному секторі. Вибуховою хвилею і уламками пошкоджено вікна приватних будівель і два авто", - заявив голова ЗОВА Олександр Старух. 

"Також від вибухової хвилі у прилеглих будинках повилітали шибки та пошкоджено дахи", - заявляє в.о.міського голови Анатолій Куртєв.

Якщо ваша оселя зазнала ушкоджень, повідомляйте про це на 15-80 (зі стаціонарних) або за номерами
(061) 787 15 80   
(050) 414 15 80  
(067) 656 15 80


Просмотров: 4616. Теги: взрыв терроризм
Поделиться: