По вибухам, що чули у Запоріжжі вночі: окупанти нанесли удари по передмістю (фото)

Опубликовано 2023/08/15 - 07:59

В Запоріжжі знову вночі чули вибухи, як повідомили в ЗОВА, російські терористичні війська нанесли чергові удари по селу Степному. Всього за добу окупанти обстріляли 29 населених пунктів. Детальніше - "ЗаБор".

В зведенні за добу по Запорізькій області ЗОВА повідомляє, що ворог завдав 107 ударів по 29 населених пунктах.

Вночі в Запоріжжі чули 4 вибухи. Як повідомляли моніторінгові канали, удари окупанти нанесли з С-300. 

В Запорізькій воєнній адміністрації заявлять, що удари були знову по селу Степне. Було нанесено чотири ракетних ударів С-300.

92 артилерійських обстріли прийшлися по території Гуляйполя, Оріхова, Залізничного, Новодарівки, Новоандріївки, Левадного, Білогір'я, Верхньої Терси, Щербаків, Темирівки, Полтавки, Малинівки, Гуляйпільського, Приютного, Степногірська,  Кам'янського, Степового, П'ятихаток, Лобкового, Павлівки та Плавнів.

Шість обстрілів з РСЗВ прийшлися по Павлівці, Новодарівці, Темирівці, Ольгівському та Білогір'ю, два авіаудари - по Оріхову та Таврійському, а три БПЛА-атаки на Залізничне та Новодарівку.

Надійшло 32 повідомлення про руйнування житлових будинків, господарських будівель та об’єктів інфраструктури в результаті обстрілів військовослужбовцями рф. Люди не постраждали.

Просмотров: 1121. Теги: результаты обстрелов терроризм
Поделиться: