Після втручання прокуратури у дитячій лікарні Запоріжжя відремонтували сховище (фото)

Опубликовано 2023/06/05 - 07:00

У Запоріжжі у дитячій лікарні міста укриття приведено у належний стан. Це зробили тільки після того, як обласна прокуратура зобов'язала провести ремонт. Докладніше - "ЗаБор". 

Запорізький окружний адмінсуд із грудня 2022 року розглядав справу за позовом Дніпровської окружної прокуратури про зобов’язання КНП "Міська дитяча лікарня № 5" Запорізької міської ради привести розташоване в закладі сховище в готовність до використання за призначенням.

За даними прокуратури, захисна споруда була обмежено готова до використання через непроведення регулярного обслуговування фільтрів-поглиначів, відсутність системи протипожежної автоматики, необхідність проведення поточного ремонту тощо.

Під час розгляду позову відповідачем указані порушення повністю усунуто, належні докази в підтвердження надано в судове засідання. Тому 1 червня провадження у справі було закрито.

Варто зазначити, що після страшної трагедії у Києві по всій території України, в тому числі й у Запоріжжя, правоохоронці перевіряють чи відкритті укриття. Як повідомляє Нацполіція, у Запоріжжі третина сховищ закрита - зі 106 об'єктів 31 виявився недоступним для місцевих жителів під час тривоги. 

Нагадаємо, голова ЗОВА Юрій Малашко нещодавно заявив, що мешканці можуть повідомляти на гарячу лінію, якщо якісь укриття будуть недоступні під час тривоги у Запоріжжі.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1316. Теги: укрытия 5-ая детская больница
Поделиться: