В Запоріжжі мешканцям пропонують повідомляти на гарячу лінію, якщо якісь укриття будуть недоступні під час тривоги

Опубликовано 2023/06/03 - 11:01

Після жахливих подій у Києві, де люди під час обстрілу не змогли потрапити в укриття і загинули, на проблему з доступністю укриттів звернули увагу і в Запоріжжі. Обласна влада пропонує мешканцям дзвонити на гарячі лінії, якщо укриття будуть закриті. Детальніше - "ЗаБор".

В ніч на 1 червня Росія здійснила нову масовану атаку на Київ. За твердженням генштабу ЗСУ, сили ППО знищили всі 10 з 10 ракет, які Росія запустила з ракетних комплексів Іскандер. За їхніми даними, всі цілі знищили, але внаслідок падіння уламків є жертви та постраждалі. Були руйнування, троє загиблих і щонайменше десять поранених. Серед загиблих - дитина.

Люди загинули від уламків на вулиці біля укриття, яке виявилось зачиненим.

Влада та правоохоронці вже почали перевірку, чому так сталось. По регіонам після цього почалися перевірки доступності укриттів. І нагадаємо, що у Запоріжжі ситуація із цим жахлива. 

Від початку повномасштабної війни місцеві мешканці Запоріжжя скаржаться на те, що у місті фактично немає обладнаних укриттів. Так, раніше кореспонденти "ЗаБора" перевіряли укриття в Дніпровському районі (соцмісто), усі вони під час тривоги були зачинені. А у травні запорізькі активісти провели інспекцію сховищ в Олександрівському районі. Як виявилося, ситуація тут з укриттями не значно краща.

"Укриття мають бути у вільному доступі - це категорична позиція!" - зробив гучну заяву голова ЗОВА, якого цитують на каналі ОВА. 

"Другий рік війни й хоча чимало зроблено, але виявляються прогалини.

Запоріжці матимуть доступ до захисних споруд. Персональна відповідальність кожного з керівників - убезпечити жителів області", - заявляє Юрій Малашко..

Він пропонує повідомляти, якщо якість укриття недоступні. 

Чекають інформацію про проблемні ситуації з укриттями на гарячу телефонну лінію ОВА 0800 503 508. 

Просмотров: 622. Теги: укрытия
Поделиться: