Після підриву Каховської ГЕС окупанти планують новий екоцид на території Запорізької області - ОВА

Опубликовано 2024/06/13 - 17:04

На окупованій території Запорізької області рашисти планують черговий екоцид. Так, за даними ОВА, загарбники хочуть ліквідувати наслідки їх підриву Каховської ГЕС шляхом знищення підземних вод в регіоні. Внаслідок цього мешканці півдня області можуть залишитися без водопостачання. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, рік тому, 6 червня, російські війська здійснили терористичний підрив Каховської ГЕС на Херсонщині. Тоді від підриву Каховської дамби постраждало й Запоріжжя з областю. Дніпро обмілів настільки, що деякі населені пункти залишились без води. 

Зокрема від підриву гідроелектростанції постраждала й окупована частина Запорізької області. 

Тепер в Запорізькій ОВА повідомляють, що рашисти задумали ще один екоцид, однак тепер на території Запорізької області. Так, загарбники планують заповнюватимуть зрошувальні канали артезіанською водою, а це приведе до вичерпання запасів підземних вод. 

Також за словами Івана Федорова, ці дії призведуть до того, що мешканці окупованої частини області можуть залишитись без води.

"Загарбники збираються ліквідувати наслідки вчиненого ними екоциду - підриву дамби Каховської ГЕС - за рахунок ще страшнішого злочину. Заявили, що заповнюватимуть зрошувальні канали артезіанською водою. В майбутньому це приведе до вичерпання запасів підземних вод. Мешканці півдня області можуть залишитися без водопостачання. Таким рішенням окупанти руйнують систему підземних вод і вчиняють черговий екоцид на ТОТ", - повідомив голова ОВА Іван Федоров.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1705. Теги:
Поделиться: