Переселенець з Мелітополя розповів, як російські окупанти жорстоко його побили та кинули помирати в кюветі (відео)

Опубликовано 2023/05/29 - 13:36

На окупованих територіях Запорізької області військові рф тероризують мирне населення. Так, переселенець з-під Мелітополя розповів, як окупанти на блокпосту побили його, відібрали машину та залишили безпритомним на дорозі. Докладніше - "ЗаБор".

Житель села Світлодолинське, що під Мелітополем, зараз живе у Харкові. Туди його вивезли українські волонтери. Чоловік поділився страшною історією того, як над ним познущалися окупанти, коли він намагався евакуюватися до Запоріжжя.

"Хотіли забрати в мене Ниву - старенька машина. Навіть не знаю для яких потреб вона їм була у нагоді. Я не погоджувався віддати, тому почали бити", - розповідає чоловік.

За його словами, спочатку окупанти вдарили його прикладом по голові, а коли чоловік знепритомнів, вони стали бити його ногами. Унаслідок цього чоловік дістав розрив легені, у нього відбита нирка, множинні травми. Його машину загарбники забрали собі, а побитого чоловіка залишили помирати в кюветі.

"Хлопці знайшли мене в сірій зоні й відвезли до Харкова в лікарню. Спочатку лежав у хірургії, потім у пульмонологічному відділенні. Знайшли мені добрі люди потім квартиру. Ось тільки ні одягу, ні посуду, нічого немає", - розповідає мелітополець.

Харківські підприємці допомогли переселенцю підібрати взуття, передали продукти. 

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 311. Теги: терроризм
Поделиться: