Окупанти в Мелітополі повторюють сценарій своєї втечі з Херсона - ОК Південь (відео)

Опубликовано 2022/12/20 - 10:59

Після звільнення Херсону та активізації ударів ЗСУ ао окупантам на Запоріжжі більшість військових експертів сходяться на тому, що наступною ціллю України в рамках контрнаступу буде Мелітополь. Так, тепер в Оперативному Командуванні "Південь" заявили, що рі вже готується відступати з Мелітополя. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, раніше "ЗаБор" розповідав, що багато військових експертів доходять висновку, що наступним етапом контрнаступу ЗСУ буде звільнення Запорізької області. До того ж одне з авторитетних видань писало, що наступною ціллю може бути саме Мелітополь

Тепер керівниця Об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк розповіла, що у районі окупованого Мелітополя  російські війська повторюють той же сценарій, за яким вони діяли перед відступом із Херсона.

За її словами, загарбники спершу скупчувались навколо Херсона, потім залишали деякі населені пункти, крадучи дорогою все цінне.

"В принципі все за тим самим сценарієм, напевно, він їм дуже сподобався, як було і на правому березі. Вони спочатку скупчувались навколо Херсона, будували, потім вони повідомляли, що залишають деякі населені пункти, потім готувалися до вуличних боїв, потім розповідали, що все ще не втрачено, потім починали виносити з банків та інших установ те, що вважали цінним. В принципі все повторюється, вони полюбляють наступати на ті самі граблі. Хай працюють за тим самим сценарієм, ми принаймні знаємо, чим це все завершиться", - розповіла Гуменюк.

Вона зазначила, що наразі російські окупанти намагаються облаштувати лінії оборони в більш глибокому тилу та хоч якось відзвітувати перед своїм керівництвом, що вони щось зробили.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 2704. Теги: война
Поделиться: