Мелітополь на Запоріжжі, ймовірно, стане наступним фронтом війни - New York Times

Опубликовано 2022/12/14 - 14:01

Після активізації ударів ЗСУ по штабам, базам и складам БК окупантів на Запоріжжі, більшість експертів доходять висновку, що це початок контрнаступу українських військовий. Так, авторитетне американське видання пише, що, ймовірно, саме Мелітополь стане наступною ціллю ЗСУ. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, раніше "ЗаБор" писав, що журнал "Форбс" припускає, що наступним напрямком для контрнаступу ЗСУ стане Запорізька область. Такого висновку багато експертів доходять через активізацію ударів українських військових по скупченню російських окупантів на Запоріжжі.

Так, тепер американське видання New York Times у своєму матеріалі пише, що тимчасово окупований російськими віськами Мелітополь в Запорізькій області, ймовірно, може стати наступним населеним пунктом, на який наступатимуть ЗСУ.

"Україна нарощує зусилля з ізоляції і послаблення російських сил у стратегічно важливому місті Мелітополь і навколо нього напередодні того, що, як очікується, стане наступним важливим етапом війни – українського наступу з метою витіснити російські війська з півдня України", - зазначає видання.

Там повідомляється, що ЗСУ використовує ракетні удари великої дальності та диверсії для того, аби взяти під контроль стратегічно важливе місто, яке розташоване на перехресті двох автомагістралей і залізничної лінії і яке з'єднує Росію з окупованим Кримом та іншими захопленими територіями на півдні України.

"Мелітополь є ключовим центром, і відновлення контролю над ним може допомогти українським силам повернути не лише всю Запорізьку область, а й решту сусідньої Херсонської. Тоді це потенційно може дати їм можливість відкинути російські війська аж до Криму, який росіяни контролювали до вторгнення", - пише видання.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 896. Теги: война ВСУ
Поделиться: