Обленерго попереджає: у Запоріжжі й на завтра можливе введення аварійних відключень

Опубликовано 2023/01/18 - 21:12

Графік відключення світла в Запоріжжі на завтра, 19 січня, публикує обленерго. У день зберігається формат тривалих відключень в 4,5 години у чергу.  Але попереджають про можливе введення і завтра аварійних відключень. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, раніше "ЗаБор" повідомляв, що з сьогодні, 18 січня, в Запоріжжі збільшать тривалість відключень до 4,5 годин. Але через перевищенні лімітів енергоспоживання в низці областей, серед яких і Запорізька, сьогодні були введені аварійні відключення

Погодинні стабілізаційні відключення розпочнуться о 00:00 із ДРУГОЇ черги (подальший розклад – в інфографіці). Зранку та протягом робочого дня – із 06:00 до 18:30 – відключення для кожної з черг триватимуть по 4,5 години, вночі та ввечері – по 3 години.

УВАГА! Ліміти, доведені НЕК «Укренерго» для Запорізької області на 19 січня, менші за сьогоднішні, тож не виключені також аварійні стабілізаційні відключення. У випадку їх застосування про це буде повідомлено додатково, - повідомило обленерго. 

Нагадуємо, що дізнатися причину відсутності електропостачання за вашою адресою можна за допомогою  телеграм-боту @zoetropeUA_bot

Переліки адрес графіків погодинних відключень – за посиланнями:
? м. Запоріжжя_1 черга_побутові споживачі
?м. Запоріжжя_2 черга_побутові споживачі
? м. Запоріжжя_3 черга_побутові споживачі
? Запорізький РЕМ_1 черга_побутові споживачі
? Запорізький РЕМ_2 черга_побутові споживачі
? Запорізький РЕМ_3 черга_побутові споживачі
? Вільнянський МРРЕМ_2 черга_побутові споживачі
? Вільнянський МРРЕМ_3 черга_побутові споживачі
? Юридичні споживачі_1-3 черги

 

Просмотров: 3689. Теги:
Поделиться: