Тривалість відключень світла в Запорожжі з середи зросте ще більше (графік)

Опубликовано 2023/01/17 - 22:31

У зв'язку з критичним станом у енергетиці, в Запорожжі тривалість відключень світла буде ще зростати. Так, кожне відключення в день буде з 18 січня по 4,5 години. Про це повідомили в "Запоріжжяобленерго". Детальніше - "ЗаБор". 

Надаємо, що на сьогодні, 17 січня, обленерго оприлюднило графік та заявило, що тривалість відключень буде збільшена до 4-х годин.

Сьогодні ж на засіданні Правительство прем'єр-міністр Денис Шмигаль пояснив, що вони змушені вводити аварійні відключення по країні із-за останньої ракетної атаки. Російськи терористичні війська знову завдали тяжкого удару по енергетичним об'єктам країни. Але енергетика вистояла.

Як повідомляє обленерго,  погодинні стабілізаційні відключення розпочнуться завтра о 00:00 із ТРЕТЬОЇ черги (подальший розклад – в інфографіці).

Ліміти, доведені НЕК «Укренерго» на 18 січня, значно менші за рівень енергоспоживання за умови застосування 3-годинних графіків. Тож зранку та протягом робочого дня – із 06:00 до 18:30 – відключення для кожної з черг триватимуть по 4,5 години, вночі та ввечері – по 3 години.

Просмотров: 3094. Теги: веерные отключения электричество
Поделиться: