Обласна влада офіційно прокоментувала вибух у Запоріжжі (фото, відео)

Опубликовано 2023/09/06 - 10:29

Сьогодні російські війська вдарили по Запоріжжі під час повітряної тривоги. В Запорізькій ОВА офіційно прокоментували атаку й повідомили, що двоє людей постраждало. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, "ЗаБор" повідомляв, що у Запоріжжі було чутно сильний вибух, після чого підіймався дим у небі.

Тепер атаку росіян по Запоріжжю прокоментували у Запорізькій ОВА. Юрій Малашко повідомив, що атаки зазнав об'єкт цивільної інфраструктури. Двоє людей постраждали. 

"Сьогодні, о 10:24, ворог наніс ракетного удару по одному з районів міста Запоріжжя. Внаслідок атаки зазнав руйнувань об‘єкт цивільної інфраструктури. Наразі відомо про двох постраждалих осіб - працівників підприємства. На місці працюють відповідні служби", - йдеться у повідомленні.

Також атаку окупантів прокоментував й в.о.мера Запоріжжя Анатолій Куртєв. За його даними, у кількох багатоповерхівках та закладах освіти повилітали вікна.

"Ворог здійснив атаку на Запоріжжя. Наразі відомо про двох постраждалих людей. Також на цей час зафіксовано, що внаслідок вибухової хвилі у кількох багатоповерхівках та закладах освіти повилітали вікна. Відповідні міські служби вже працюють над усуненням наслідків атаки", - йдеться у повідомленні Куртєва.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 7339. Теги: обстрелы терроризм
Поделиться: