Наслідки ворожих атак на Запоріжжя: багато мешканців міста залишилися без світла, а подекуди й без води - Куртєв

Опубликовано 2022/10/31 - 10:28

Під час масштабної та довготривалої повітряної тривоги російська армія двічі атакувала Запоріжжя. Так, в.о.мера міста повідомив, що через ворожу атаку багато мешканців міста залишилися без світла, а подекуди й без води. Постраждали багатоповерхові будинки, медичний заклад, заклад освіти, будинок культури та будівля інфраструктурного обʼєкту. Детальніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, що сьогодні зранку, 31 жовтня, окупанти двічі атакували Запоріжжя. Так, близько 8-ї ранку ворожа ракета влучила в об'єкт критичної інфраструктури. Другу ракетну атаку російські війська здійснили близько 10-ї ранку.

В.о.мера Запоріжжя Анатолій Куртєв в своему Телеграм-каналі повідомив перші подробиці з наслідками ворожих атак на обласний центр. За його словами через ворожу атаку багато мешканців міста залишилися без світла, а подекуди й без води. Постраждали багатоповерхові будинки, медичний заклад, заклад освіти, будинок культури та будівля інфраструктурного обʼєкту. 

"Запоріжці! Сьогодні росія вкотре підтвердила, що вона – країна терорист, армія якої не здатна воювати за законами війни, а може лише цинічно та підступно нищити мирні обʼєкти нашого міста та країни. Зранку путінські терористи вдарили своїми ракетами по обʼєктам критичної інфраструктури Запоріжжя. Через ворожу атаку багато мешканців міста залишилися без світла, а подекуди й без води. Відповідні служби вже активно працюють над відновленням електропостачання. Також на цей час відомо, що через рашистські обстріли повилітали шибки у багатоповерхових будинках, приміщеннях медичного закладу, закладу освіти, будинку культури та у будівлі інфраструктурного обʼєкту", - написав Куртєв.

Він також закликав запоріжців повідомляти якщо їх оселя зазнала ушкоджень, звертатися до районної адміністрації або телефонувати на 15-80 (зі стаціонарних) або за номерами
(061) 787 15 80   
(050) 414 15 80  
(067) 656 15 80

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 6592. Теги: война ракетный удар обстрелы терроризм
Поделиться: