Наслідки обстрілу селища під Запоріжжям: зруйнована церква, пошкоджені будинки, двоє постраждалих (фото, відео)

Опубликовано 2023/04/16 - 14:43

Сьогодні, 16 квітня, окупанти провели масований обстріл селища Комишуваха під Запоріжжям.  Такого у селищі ще не бачили: 6 ракет прилетіли протягом години. Зруйнована церква, приліт був на СТО, постраждали п'ятиповерхівка та приватні будинки мирних мешканців, місцева бібліотека, дім молитви, електромережі, автівки. Детальніше - "ЗаБор".

Нагдаємо, що сьогодні вночі російські терористичні війська нанесли ракетні удари по Запоріжжю. А також, близько 3 години ночі, ворог атакував селище Комишуваху Запорізького району.

Як повідомила обласна влада, у Комишувасі постраждав склад з паливними брикетами, на щастя, навесні в них нагальної потреби немає. Ще одна ракета влучила біля місцевої церкви. Вибуховою хвилею пошкоджено будівлі та житлові будинки навколо. Двоє жителів постраждали: чоловіку на місці надали допомогу, а жінку госпіталізовано до лікарні.

По мирному населеному пункту, за інформацією місцевої влади, випустили 6 ракет, одна з них – влучила в храм 1906 року. За попередніми даними, ракети були класу С-300. Великі вирви залишилися від ракет біля приватних будинків. 

Поруч із храмом – також воронка від ракети, але значно менших розмірів, тому вважають, що то був удар "Смерчем", чи "Ураганом".

Вибуховою хвилею також пошкоджено центральну бібліотеку, будівлю молитовного будинку та приватні будинки.

Як каже голова громади Юрій Карапетян, Українська православна церква Святого Архангела Михаїла - це центральний храм селища Комишуваха. Зазвичай тут дуже людяно, але сьогодні вночі тут не було служб і людей.

Люди мали освячувати з 5-ої ранку паски, але замість святкової служби мешканці громади та священнослужителі розбирають завали.

Вцілілі ікони та речі з храму, які показував журналістам настоятель храму. 

До речі, цинізм російських загарбників полягає не тільки в тім, що вони вдарили в ніч на Великдень по храму, а й у тому, що це церква Московського патріархату.

"Такого в нас ще не було, аж 6 ракет прилетіли протягом години, — розповідає  Юрій Карапетян, якого цитує Суспільне Запоріжжя.

"У нас невеликий населений пункт. У нас немає ні військових частин, ні військових баз. Мені незрозуміло, чому це було зроблено", - заявляє він.

Вибуховою хвилею пошкоджено місцеву бібліотеку. Книги вціліли, а ось двері та шибки повилітали, розповідає Валентина Яланська, яка працює там провідним бібліотекарем.

"Три ракети прилетіли в ряд, і всі будинки, що в цьому провулку, майже усі зруйновані", — розповідає Юрій Карапетян.

Як розповіли "ЗаБору" місцеві мешканці, десь до 13:00 не було світла у половини селища. Аварійні служби провели роботи на електромережах і електропостачання відновлено. 

Місцеві жителі та відповідні спеціальні служби продовжують ліквідовувати наслідки ракетних обстрілів.

Просмотров: 1555. Теги: результаты обстрелов терроризм обстрелы Камышеваха
Поделиться: