Наслідки нічних прильотів по Запоріжжю: постраждали багатоповерхівки та приватні будинки, а також заклад освіти (фото, відео)

Опубликовано 2022/09/19 - 07:20

Вночі 19 вересня окупаційні війська Росії сильно обстріляли Запоріжжя. Обласна влада підтвердила 8 нічних прильотів по місту та один ранковий. Так, в.о.мера Запоріжжя Анатолій Куртєв розповів перші подробиці про наслідки нічних ударів. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, сьогодні, 19 вересня, близько 1:45 у Запоріжжі фіксували серію прильотів. Російські терористичні війська завдали ракетних ударів по інфраструктурі міста. Обласна влада підтвердила інформацію про 8 вибухів.

Пізніше вранці близько 5:20 ранку окупанти завдали ще одного ракетного удару по обласному центру та по передмістю Запоріжжя.

Так, в.о.мера Запоріжжя Анатолій Куртєв у своєму Телеграм-каналі розповів про наслідки нічних прильотів містом. За його словами, пошкодження отримали багатоповерхівки приватні будинки та навчальний заклад.

"У результаті нічних обстрілів міста ушкоджень зазнали багатоповерхівки і приміщення закладу освіти. В цих будівлях повилітали шибки. Також постраждали будинки приватного сектору. В них вибито вікна та пошкоджено покрівлю", - написав Анатолій Куртєв.

Він також повідомив, що внаслідок ворожої атаки ніхто не постраждав.

На фото наслідки обстрелу передмістя Запоріжжя.

Просмотров: 13305. Теги: война обстр ракетный удар терроризм
Поделиться: