Нардеп назвав Запорізьку облраду корупційним кублом і звинуватив у ситуації Федорова

Опубликовано 2024/03/25 - 16:57

Нещодавно ВР ухвалила рішення про припинення повноважень Запорізької облради та передала їх голові ОВА. Так, більшість обласних депутатів не з'являлась на засіданнях, деякі стали колаборантами на окупованих територіях. Так, скандально відомий запорізький нардеп Євген Шевченко коментуючи "розпуск" облради назвав її "корупційним кублом" та звинуватив у цьому колишніх однопартійців - Михайла Федорова та Михайла Крячко. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, 21 березня Верховна Рада України сьогодні, 21 березня, пройшло засідання Верховної Ради України, де депутати підтримали рішення про "розпуск" Запорізької облради та передали повноваження голові ЗОВА. Загалом "ЗА" проголосувало 236 нардепів. Голова облради коментуючи це рішення ВРУ заявила, що апарат обласної ради буде продовжувати працювати.

Так, ще в день ухвалення рішення у Верховній Раді його прокоментував скандально відомий запорізький народний депутат Євген Шевченко, заявивши, що радий цьому рішенню. У своєму пості він назвав обласну раду Запоріжжя "корупційним кублом" і звинуватив у цьому голову Мінцифри Михайла Федорова та іншого запорізького нардепа Михайла Крячко.

"Сегодня Верховная Рада, своим постановлением, лишила полномочий депутатов Запорожского Областного совета. За то, что два года они  не провели ни одного заседания и не одного голосования. Чему очень рад. Разогнали это коррупционное кубло, созданное в 2020 году Мишей Крячком и Мишей Федоровым. 

Все, что нужно знать про гений этих молодых «политиков». У всего есть свое название и свои фамилии. Напомню, что Народные  депутаты, избранные в Запорожской области, были отстранены от формирования списков кандидатов на местных выборах. Главные виновники этого сборища коррупции в Запорожском областном и городском советах два «вундеркинда», два Мишки, ставшие подпольными миллионерами, конечно же евровыми", - йдеться у пості Шевченко.

Нагадаємо, що Євген Шевченко відомий тим, що брав участь у російських політичних телешоу та регулярно робив неоднозначні заяви. Зокрема, у соцмережі називав День вишиванки "днем масового психозу". Він також відомий тим, що у квітні 2021 року їздив на прийом до Лукашенка. А ще 2020 року Євген Шевченко спровокував скандал, оскільки він першим із українських політиків привітав Лукашенка з "перемогою" на виборах. Також він закликав білорусів пробачити Лукашенку.

На початку війни була інформація, що народного депутата Євгена Шевченка було затримано за спробу перетнути український кордон з Польщею. Однак після нардеп спростував цю інформацію і заявив, що проходить службу у ЗСУ. А потім знову зник. У липні 2022 року Шевченко спровокував черговий скандал, коли після довгої відсутності він заявився на засідання Верховної Ради у військовій формі. При цьому Шевченко після того, як його вигнали із зали засідань ВР, дав пояснення своїй поведінці. Він заявив, що працював на розвідку.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 957. Теги: облсовет Евгений Шевченко Федоров Михаил Крячко Михаил
Поделиться: