На Запорізькому напрямку ЗСУ за добу знищили: 2 ворожі склади боєприпасів, 1 спостережний пункт, 7 САУ

Опубликовано 2022/06/16 - 08:35

Триває 113 доба з початку повномасштабної війни на території України. На Запорізькому напрямку українські військові ведуть оборонну операцію та стримують російську армію. При цьому ЗСУ наносять окупантам суттєвих втрат, як в техніці, так і в особовому складі. Детальніше - "ЗаБор".

Як повідомлять Сили оборони Запорізького краю, ворог активних бойових дій не проводив. Основні зусилля зосереджував на перегрупуванні власних сил і засобів, утриманні раніше захоплених територій. Також окупанти наносили вогневе ураження позиціям українських військових та розосереджували свої сили з метою уникнення ударів з боку ЗСУ. Крім того, противник вдосконалював інженерне обладнання лінії оборони та у окремих районах проводив повітряну розвідку із застосуванням БПЛА. 

Основні сили й засоби загарбники продовжують зосереджувати в населених пунктах Василівка та у Василівському районі, а також  у Пологівському і Бердянському районах. 

За інформацією Сил оборони, не було зафіксовано даних, які б свідчили про підготовку до ймовірного наступу в напрямках на міста Оріхів і Гуляйполе найближчим часом. На усіх рубежах по лінії розмежування ведуться стримуючі дії. 

Військовослужбовці Сил оборони на Запорізькому напрямку продовжують ведення оборонної операції, завдають відповіді ворогу, знищуючи його живу силу та техніку. Протягом минулої доби ЗСУ знищили:

- 8 солдат рф та 14 осіб поранили;
- 7 САУ 2с3 "Акація";
- 2 ворожі склади боєприпасів;
- одну ворожу позицію;
- один спостережний пункт противника.

Нагадаємо, раніше "ЗаБор" повідомляв, що в районі Мелітополя російські військові розгорнули комплекс радіоелектронної боротьби.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 6856. Теги: армия война
Поделиться: