На Запорізькій АЕС окупанти влаштували аварію - партизани

Опубликовано 2023/09/22 - 07:00

Російські окупаційні війська знову влаштували чергову аварію на Запорізькій атомній електростанції, внаслідок чого є ймовірність зупинки цілого енергоблоку. Кремль намагається приховати інцидент, проте про нього вже знають всі працівники станції. Докладніше - "ЗаБор".

Військовий партизанський рух повідомив, що чергова аварія виникла через те, що росіяни зламали деякі компоненти. Варто зауважити, що буквально 12 вересня Путін знову вдався до погроз атакувати українські ядерні об'єкти.

"Наш агент із ЗАЕС повідомляє, що на атомній станції сталася чергова аварія, яку намагаються приховати окупанти. Але про це вже відомо всім працівникам станції. Некомпетентні російські робітники зламали деякі компоненти. Є ймовірність, що цілий енергоблок перестане працювати", – заявили в партизанському русі "Атеш".

За їхніми даними, аварії на Запорізькій АЕС стали побутовим явищем з березня 2022 року, тобто з того часу, відколи окупанти захопили станцію.

"У тому, що окупанти спробують звинуватити в інциденті Київ, немає сумнівів. Але наші агенти будуть видобувати правдиву інформацію, якою ми обов'язково поділимося!" – пообіцяли партизани.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 490. Теги: АЭС терроризм
Поделиться: