На Запоріжжі окупанти створили ще одне підліткове мілітарне об'єднання

Опубликовано 2023/03/25 - 12:15

Російські окупанти на захоплених територіях Запорізької області анонсували створення ще одного підліткового об'єднання. Воно є, фактично, мілітаристичним юнаковим угруповуванням в межах політики промивання мізки дітям. Докладніше - "ЗаБор".

Центр національного спротиву повідомляє, що окупанти заявили про створення так званої "Добровольчої молодіжної дружини" в межах псевдогромадського руху "ЮгМолодой" у Запорізькій області.

Там зазначають, що вступ до таких організацій у окупантів є добровільно-примусовим і покликаний залучити дітей до російської пропаганди.

"Ворог анонсував створення «Добровольчої молодіжної дружини» в межах псевдогромадського руху “ЮгМолодой” на тимчасово захоплених землях Запорізької області. Окупанти заявили, що юні дружинники мають надавати допомогу з охорони громадського порядку, взаємодіяти з поліцаями та окупантами. Фактично це мілітаристичне юнакове угруповування в межах політики промивання мізки дітям. Зауважимо, що на ТОТ, як й в ссср, створюють такі умови, що вступ до таких організацій є добровільно-примусовими й покликаний не лише залучити дітей до пропагандистських осередків, але й поділити між ними відповідальність за "службу", - повідомляють у ЦНС.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 248. Теги: терроризм
Поделиться: