На фронті в Запорізькій області окупанти знизили бойову активність: ЗСУ пояснили причину

Опубликовано 2024/03/01 - 09:44

Російські окупанти два тижні тому почали активні штурми на Запорізькому напрямку, однак зараз бойова активність рашистів значно знизилась. Так, в командуванні Запорізьким напрямком розповіли, що причина може бути в підготовці до нового наступу. За словами командування зараз Запорізький напрямок найспокійніший. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, "ЗаБор" писав, що головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що на Запорізькому та Авдіївському напрямку ситуація дуже напружена. Тут варто зазначити, що два тижні тому (17 лютого) російська армія почала активні штурми позицій ЗСУ в районі населених пунктів Роботине та Вербове. Однак за останні дні бойова активність росіян на Запорізькому напрямку знизилась. Так, вже кілька днів підряд Генштаб передає, що ЗСУ відбиває по одній атаці ворога на Запорізькому напрямку.

Зниження активності росіян підтвердили й в командування ОСУВ "Таврія". Так, речник Дмитро Лиховій в національному телемарафоні заявив, що на Запорізькому напрямку армія рф знизила бойову активність, за добу відбито одну штурмову дію росіян.

За його словами, таке затишшя на Запорізькому напрямку може означати ймовірну підготовку ворога до нового наступу.

"Що стосується Запорізького напрямку, то там станом на зараз, ворог дещо принишк, можливо, в підготовці до нових наступальних дій. Очевидні зусилля ворога зрізати Роботинський виступ, який був деокупований українськими військами в ході літньої наступальної кампанії минулого року. При цьому за минулу добу на Запорізькому напрямку було відбито одну штурмову дію росіян. Це таке відносне затишшя. А загалом в нашій операційній зоні було 25 штурмових дій противника на Авдіївському напрямку і ще 38 атак на Новопавлівському напрямку, це там, де місто Мар’їнка. Тобто Запорізький напрямок, порівняно з цим, зараз найспокійніший", - повідомив Лиховій.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 341. Теги: война военная сводка
Поделиться: