На Запорізькому напрямку фронту особливо напружена ситуація - головнокомандувач Сирський

Опубликовано 2024/02/29 - 10:53

Російські війська продовжують штурмові дії на Запорізькому напрямку фронту. Про те, що ситуація на цьому відтинку напружена заявив й головнокомандувач ЗСУ Сирський. За його словами в районі Роботиного та Вербового на Запоріжжі тривають жорстокі бої. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, в ранковому зведенні Генштабу ЗСУ повідомлялось, що на Оріхівському напрямку силами оборони відбито одну атаку противника в районі східніше Роботиного.

Так, ситуацію на фронті прокоментував головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

"Ворог продовжує активні наступальні дії на багатьох напрямках лінії фронту. Особливо напружена ситуація склалася на Авдіївському та Запорізькому напрямках, де російські штурмові підрозділи намагаються прорвати оборону наших військ і захопити населені пункти Тоненьке, Орлівка, Семенівка, Бердичі, Красногорівка", - зазначив Сирський.

Він зазначає, що в районах Вербового та Роботиного в Запорізькій області тривають жорсткі бої. Там російські терористичні війська намагаються повернути контроль.

В Інституті вивчення війни зазначають, що бої тривають на південних околицях Роботиного, українські військові зберігають позиції в населеному пункті.

Командир відділення 24 ОШБ "Айдар" Cтаніслав Бунятов (позивний "Осман") зазначає, що в районі Роботиного кожного дня ЗСУ знищують техніку окупантів та їх штурмові групи.

"В напрямку Роботине п*дори щоденно намагаються прориватися на край села та закріплятися там, але безрезультатно. Кожного дня є знищена техніка та штурмові групи", - йдеться в повідомленні.

За словами Сирського, під час роботи на Авдійвському напрямку в окремих командирів були виявлені певні прорахунки у володінні обстановкою та оцінці противника, що безпосередньо вплинуло на стійкість оборони на окремих напрямках. Також він відзначив військовослужбовців 3-ї штурмової та 25-ї окремої повітряно-десантної бригад, які вибили противника, що прорвався на околицю Орлівки. 

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 478. Теги: война военная сводка
Поделиться: