Міська влада в Запоріжжі прокоментувала ракетну атаку по ДніпроГЕСу

Опубликовано 2022/12/18 - 11:02

Прильоти по ДніпроГЕСу у Запоріжжі зненацька прокоментував на виконуючий обов’язки міського голови, чи голова ЗОВА, а заступник мера. Так, заммера заявив, що ГЕС потребує відновлення після атаки росіян. Детальніше - "ЗаБор".

Масовану ракетну атаку по Україні та Запоріжжю 16 грудня. За даними міської влади Запоріжжі, російські терористи випустили 21 ракету по Запоріжжю та передмістю. За даними поліції, було зафіксовано 11 прильотів ракет С-300.  Окупанти під час масованого ракетного удару по Україні 16 грудня пошкодили ДніпроГЕС у Запоріжжі. Відео в мережі розповсюджували пабліки окупантів та нардеп Олександр Федієнко

"Відео не моє, воно вже заполонило мережу. Сьогодні десь ближче до півдня, прильоти ракет в об’єкт енергетики. Це відповідь тим хто зараз хає енергетиків, де електрика. Радійте що це не ваші оселі, плескайте, Дякуйте ППО, і проклинайте рашистів", – написав він.

Але не зважаючи на цей допис, депутата в мережі звинувачують у тому, що він розповсюджує відеоматеріли, по яким росіяни можуть коригувати свої ракетні удари.

Місцева влада у Запорожжі тривалий час ніяк не коментувала прильоти по Дніпрогесу. Але вчора це зненацька зробив заступник міського голови у телемарафоні

"Дніпровська ГЕС потребує відновлення після атаки. Зараз там працюють бригади. Відновлення потребує трохи часу", - заявив перший заступник мера Запоріжжя Олександр Власюк.

За словами чиновника, всі котельні і насосні станції міста підключені до генераторів.

Просмотров: 6185. Теги: ракетный удар Днепрогэс терроризм
Поделиться: