Мер Енергодару та його заступниця, перебуваючи в Запоріжжі, за 3 місяці 2024 року заробили 325 тисяч гривень

Опубликовано 2024/05/07 - 15:09

Після окупації частини Запорізької області в мережі виникали скандали з приводу заробітних плат мерів міст, які з окупації переїхали до Запоріжжя. Про завищену зарплату з'являлась й інформація щодо мера Енергодару Дмитра Орлова. Так, запорізькі журналісти отримали офіційну відповідь щодо того, скільки заробили Орлов та його перша заступниця за перші 3 місяці 2024 року. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, "ЗаБор" писав, що деякі Телеграм-канали запорізькі публікували інформацію щодо завищених зарплат у керівництва Енергодарської міської військової адміністрації, зокрема мова йшла про очільника Дмитра Орлова. Однак офіційних відповідей на запити не було. 

Тепер про це пише запорізьке видання "Локатор-Медіа", які отримали офіційну відповідь, щодо зарплат Дмитра Орлова та його першої заступниці Яни Дабіжи. 

Так, за перші 3 місяці 2024 року Дмитро Орлов отримав майже 118 тисяч гривень зарплати, 8,5 тисяч гривень відпускних. В документі також зазначено, що ще 7,6 тисячі гривень Орлов отримав як оплату за перебування у відрядженнях.

Загалом посадовий оклад очільника міста разом з обов’язковими надбавками коливався від 15 до майже 20 тисяч гривень у місяць.

Цікаво, що за 2023 рік Дмитро Орлов задекларував 962 тисячі зарплати, яку отримав як голова Енергодарської міської військової адміністрації та від виконкому Енергодарської міськради. Також в декларації вказується, що готівкою посадовець тримає 17 тисяч доларів.

А от перша заступниця мера Яна Дабіжа за перший квартал 2024 року отримала майже 191 тисячу гривень доходу (нарахування посадовиці проводили з 17 січня 2024 року). Її оклад з обов’язковими надбавками, відповідно до відповіді на запит, становить 17 913 гривень.

За неповні три місяці Дабіжа отримала 123 тисячі гривень премії, а також ще 23 тисячі гривень - за високі досягнення, чи виконання особливо важливої роботи.

Цікаво, що декларації про майно та доходи Яни Дабіжи взагалі немає в Єдиному держреєстрі декларацій. Припускається, що чиновниця їх вилучила, за правилом того, що посадовці  з ТОТ, які для виконання службових повноважень на постійній основі перебувають на територіях, на яких ведуться активні бойові дії, мають право вилучати декларації публічного доступу.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 18885. Теги: Дмитрий Орлов
Поделиться: