Масована атака на Україну: в Запоріжжі чутно вибухи, введені екстрені відключення світла

Опубликовано 2022/12/31 - 14:23

В Запоріжжі та по всій Україні наразі триває повітряна тривога, в багатьох областях чутні вибухи та повідомляється про роботу ППО. Так, вибухи тільки що чули і в Запорожжі. Через загрозу ударів по критичній інфраструктурі Запоріжжя у місті ввели в дію ектренні відключення світла. Також були відключені насосні станції, через це у жителів зникла вода. Докладніше - "ЗаБор".

В Україні триває повітряна тривога. Так росіяни вирішили "привітати" із Новим роком. Наразі повідомляють вже про третю хвилю запусків ракет. Вибухи чутно і різних областях, працює ППО. 

Так, декілька хвилин назад вибухи були і в Запорожжі . За попередньою інформацією, це робота ППО.

"Запоріжжяобленерго" повідомило, що через через загрозу ракетних ударів з боку росії, в Запоріжжі були введені екстренні відключення електроенергії.

"УВАГА! ЕКСТРЕНІ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА. Через загрозу ракетних ударів з боку окупантів з метою мінімізації їх можливих негативних наслідків для електрообладнання та єдиної енергосистеми за розпорядженням НЕК "Укренерго" у Запорізькій області впроваджуються екстрені відключення світла. Щойно загроза мине, екстрені відключення буде скасовано, - повідомило обленерго", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що від електроенергії відключили насосні станції, через що у жителів Запоріжжя спостерігаються проблеми з водопостачанням, або воно відсутнє.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1391. Теги: война ракетный удар терроризм обстрелы
Поделиться: