Якщо ми хочемо скористатися послугою "ремонт телефонів", то перед нами постає вибір. Мобільний пристрій може бути відправлено в руки фахівців (професійні послуги доступні тут https://www.aks.ua/remont-telefony/), ми можемо зробити ремонт самостійно або надати телефон для ремонту "кулібінам", які на сьогоднішній день конкурують із сервісними компаніями. Яким варіантом скористатися, щоб не витратити свої гроші даремно?
"Кулібіни" - це люди, які здійснюють ремонт техніки у своїх будинках, приватних гаражах або інших приватних приміщеннях. Це не було б проблемою, якби ці фахівці мали зареєстровану діяльність. Такі майстри здійснюють пошук клієнтів через Інтернет. Оголошення можна знайти не тільки на OLX, а й інших невеликих порталах. Дедалі частіше реклама послуг з'являється в групах Facebook, де наївні користувачі шукають допомоги.
"Кулібіни" завжди пропонуватимуть нижчу вартість ремонту, ніж сертифікований СЦ, тому й користувачі звертаються до них, намагаючись економити. Приміром, ремонт айфона може бути ледь не вдвічі дешевшим, і, звісно ж, така пропозиція не залишиться без уваги. До того ж клієнт може надати в такому разі свої запчастини, куплені в інтернет-магазині.
Офіційні ремонтні служби використовують у своїх стінах професійні інструменти та обладнання. Це не прості пластикові карти або викрутки, сюди належать: сепаратори, вакуумні камери, багатоканальні паяльні станції, лабораторні блоки живлення тощо. Завдяки таким інструментам майстерні можуть виконувати складні ремонти та отримати високий рівень якості послуги з відновлення телефону. Полагодити професiйно смартфон Xiaomi можна тут https://www.aks.ua/remont-telefony/xiaomi.
А що може запропонувати самозайнятий фахівець? Хіба зможе він забезпечити своє робоче місце дорогим обладнанням? Звісно ні. Тому і результатом їхньої роботи залишаються задоволеними далеко не всі клієнти.
Звичайно ж зустрічаються і самозайняті майстри, які можуть мати подібне обладнання у своєму розпорядженні. Однак чи можуть вони надати своєму клієнтові гарантії на свою роботу. Природно, що ні.
Зі свого боку, офіційні сервісні центри впевнені в якості своїх послуг і пропонують гарантію від 3 або навіть до 12 місяців, і все це має юридичну силу. Таким чином, у разі виявлення будь-яких недоліків, клієнт може бути впевнений, що йому усунуть їх без зайвих суперечок і питань.
Буває, що деякі користувачі самі ремонтують свої телефони і в цьому немає нічого поганого. Телефон є нашою власністю, і ми маємо право не лише користуватися та перепродавати його, а й ремонтувати. Однак у цьому випадку ми також маємо усвідомлювати, що за самовідновлення відповідальність лягає на наші плечі. Завдяки наявним у продажу запчастинам і наборам інструменту, кожен може самостійно ремонтувати телефон удома. У цьому разі ми зазвичай говоримо про прості процедури, як-от заміна динаміка чи батареї. Якщо ж ремонт потребує спеціальних навичок і специфічного обладнання, то в такому разі рекомендуємо звернутися до фахівців, щоб не погіршити ситуацію, оскільки після самостійного втручання може виникнути потреба в ще більших витратах. Так що економити потрібно з розумом.