Колаборант, якого підірвали зранку в Мелітополі, загинув: що про нього відомо?! (фото, відео)

Опубликовано 2023/04/27 - 08:19

Зранку у Мелітополі прогримів гучний вибух, повідомлялося, що підірвали місцевого колаборанта-поліцейського. Так, стало відомо, що ім'я зрадника Олександр Міщенко, він загинув від отриманих травм. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, після 5-ї ранку в окупованому Мелітополя пролунав гучний вибух. За попередніми даними повідомлялося, що підірвали колаборанта-поліцейського.

Так, тепер стало відомо, що зрадник, якого підірвали зранку загинув від отриманих травм. Ним виявився Олександр Міщенко, до повномасштабної війни був начальником Приазовського відділу поліції.

"Кобзон зустрічає свого «героя». На концерт відправився колаборант Олександр Міщенко. До повномасштабного вторгнення Міщенко був начальником Приазовського відділу поліції. Після окупації мало того, що сам переметнувся на сторону ворога, так ще і підбив своїх співробітників стати зрадниками. Сьогодні зранку не з тієї ноги вийшов з дому. Помер у лікарні", - повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

Відомо також, що після окупації Запорізького регіону Міщенко став заступником начальника фейкового УВС з кадрових питань. Саме він забезпечував охорону псевдомеру Галині Данильченко під час проведення масових заходів. 

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1424. Теги: коллаборационизм взрыв
Поделиться: