Ранкова бавовна: у Мелітополі підірвали колаборанта-поліцейського

Опубликовано 2023/04/27 - 07:00

Сьогодні зранку в окупованому Мелітополі було гучно - після 5-ї пролунав гучний вибух. За попередніми даними, вибух стався біля під'їзду одного з будунків, постраждав колаборант-поліцейський. Докладніше - "ЗаБор".

Около 5:20 утра у Мелітополі прогремів гучний вибух. Цю інформацію підтвердив мер міста Іван Федоров.

"Нетихий ранок у Мелітополі. Одиночний вибух чутно у самому центрі міста. Що на цей раз вибухає у окупантів, з'ясовуємо", - написав міський голова.

Так, місцеве видання "Ріа-Мелітополь" передає, що за звуком вибух був схожий на підрив. Після цього у напрямку епіцентру вибуху мчав кортеж із швидких, поліції, пожежної. За попередніми даними, у Мелітополі сьогодні вранці у 5 під'їзді будинку №67 на вулиці Героїв України підірвали колаборанта-поліцейського.

Окупаційна адміністрація Мелітополя підтвердила, що сьогодні "приблизно о 5:15 у Мелітополі біля під'їзду багатоквартирного житлового будинку на вул. Кірова пролунав вибух". Окупанти також підтвердили попередню інформацію про те, що спрацював саморобний вибуховий пристрій. За їхніми даними постраждала одна людина, її госпіталізовано.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 544. Теги: взрыв
Поделиться: