Хлопця дівчини-співачки, що загинула в Запоріжжі внаслідок прильоту, звинувачують у крадіжці її грошей (відео)

Опубликовано 2024/05/25 - 11:49

Дві дівчини-музикантки, що співали на вулицях Запоріжжя, загинули в серпні 2023 року внаслідок прильоту російської ракету по жилому сектору Шевченківського району міста. Для батьків дівчинки збирали гроші, на які хотіли встановити пам’ятник для дівчинок. На картці було 280 тисяч гривень, але… гроші зникли.Й у їх крадіжці батьки однієї із загиблих дівчат звинувачують її хлопця. Детальніше - "ЗаБор"

Христина та Світлана - талановиті запорізькі співачки.  Дівчата співали як на вулиці, так і в концертних залах. Їх часто можна було побачити на проспекті Маяковського, в Шевченківському району. В серпні 2023 року вони зробити виступ як раз у Шевченківському районі Запоріжжя, де й стався приліт. Обвидві дівчини загинули. Поховали дівчаток у рідній Матвіївці. 

Для їх батьків організували збір грошей. Як повідомляє мама Христини, картку Монобанку відкрили на хлопця її доньки, який постійно був поряд з ними.  Підключалися до збору грошей багато людей, блогерів, навіть телеведучий Анатолій Анатоліч.

Назбирали на картку 280 тисяч. Поховання дівчат робили на свої кошти, а от на ці гроші планували встановити пам’ятник.

І от коли вирішили зняти гроші, з’ясувалося, що їх просто немає на картці.

Парень Христини розповідав, що їх нібито списала виконавча служба за борги. Батьки звернулися у поліцію та у виконавчу службу. І останні повідомили, що в Олега З. немає ніяких боргів і вони нічого з нього не списували.

Батьки написали заяву на Олега в поліцію і зараз намагаються придати розголосу цій справі. Грошей вони не просять, мати Христини каже, що для неї важливіша справедливість.

На відео:

- аудіоповідомлення Олега нам в той момент
- скріншоти як він розказував всім про нібито борги
- відеодоказ на що конкретно ми збирали кошти

«Ми вже самі оплачуємо пам’ятник за свої кошти та не просимо фінансової допомоги! Ми хочемо, щоб Ви знали таких людей в обличчя, для встановлення справедливості та для того, щоб людина понесла покарання», -  повідомляє мати Христини.

Фото: з мережі, та Суспільного. 

Просмотров: 3375. Теги:
Поделиться: