Російські війська вранці 10 серпня знову атакували Запоріжжя керованими авіабомбами. Внаслідок ударів по жилому сектору Космічному району пошкоджені приватні та багатоквартирні будинки, горіли автомобілі. Пошкоджень зазнали три багатоповерхівки ("хрущевки"), а один приватний будинок було зруйновано повністю. Наразі відомо про 24 постраждалих, серед них двоє дітей. Детальніше - "ЗаБор".
Нагадаємо, що вночі окупанти атакували Запоріжжя шахедами та фпв, а після 4 ранку завдали ударів КАБами по передмістю.
Після 10-ої удари КАБами продовжилися. За інформацією "ЗаБору", перші вибухи в Запоріжжі пролунали близько 10:35, останні — о 10:42. Після ударів у різних районах міста здійнялися стовпи диму, а на місця влучань почали прибувати екстрені служби.
«Горять автівки, пошкоджений приватний будинок: такі попередні наслідки ворожої атаки на Запоріжжя», — повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.
Спочатку було відомо про трьох поранених. Згодом кількість постраждалих зросла до чотирьох, а пізніше — до 24 людей.
Серед поранених — двоє дітей. Як розповів у коментарі каналу Січемо Даниїл Пічікін, керівник груп швидкого реагування благодійного фонду «Артак», 10-річна дівчинка отримала серйозні поранення обличчя.
«Дівчинці 10 років дуже сильно посікло обличчя, дорогою до лікарні вона втратила багато крові», — розповів Даниїл Пічікін.
За інформацією ЗОВА, постраждалим надають необхідну допомогу.
Внаслідок атаки пошкоджено багатоповерхові будинки у Космічному районі Запоріжжя. За словами голови району Володимира Волобуєва, на одній із локацій у трьох багатоповерхівках вибиті вікна.
Постраждав і приватний сектор. Там, за попередніми даними, потребують заміни понад 200 квадратних метрів покрівель.
«На одній із них — вибиті всі вікна у трьох багатоповерхівках, у приватному секторі пошкоджено і потребує заміни більше 200 м² покрівель», — повідомив Володимир Волобуєв.
На іншій локації працівники районної адміністрації продовжують обстеження та визначають обсяг пошкоджень і необхідних відновлювальних робіт.
Одна з керованих авіабомб повністю знищила приватне домоволодіння, повідомили у поліції.
Також через російський удар були пошкоджені мережі тепло- та водопостачання. На місцях працюють відповідні комунальні та аварійні служби.
Внаслідок атаки також загорілися автомобілі. На місце ударів прибули рятувальники, медики, поліцейські та комунальники, які ліквідовують наслідки обстрілу.
Наразі кількість постраждалих становить 24 людини. Серед них — двоє дітей. Інформація про стан постраждалих та масштаби пошкоджень уточнюється..