Через ранкові обстріли Запоріжжя було знеструмлено понад 200 тисяч абонентів - Старух

Опубликовано 2022/10/31 - 15:50

Очільник Запорізької ОВА Олександр Старух розказав, що внаслідок ворожих обстрілів критичної інфраструктури Запоріжжя було знеструмлено майже весь обласний центр. За його словам, це понад 200 тисяч абонентів. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, сьогодні під час масштабної та довготривалої повітряної тривоги російські терористичні війська двічі атакували Запоріжжя о 8 та о 10 ранку. За даними міської влади багато мешканців міста залишилися без світла, а подекуди й без води. Постраждали багатоповерхові будинки, медичний заклад, заклад освіти, будинок культури та будівля інфраструктурного обʼєкту.

Голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух у прямому ефірі національного телемарафону розповів, що внаслідок сьогоднішніх атак було знеструмлено майже все місто. За його словами це понад 200 тисяч абонентів.

"Сьогодні ворог намагався знищити критичну інфраструктуру по всій Україні. В обласному центрі виникла складна ситуація, адже від електропостачання залежать також інші важливі системи життєзабезпечення, як наприклад водопостачання. Разом з тим, системи запуску генераторів у медичних закладах спрацювали на відмінно. Через обстріли було знеструмлено майже все місто – понад 200 тисяч абонентів. Завдяки оперативній роботі рятувальників та електриків було швидко ліквідовано пожежу та проведено ремонт  мереж", -повідомив Старух.

Також він зазначив, що наразі у більшості районів Запоріжжя постачання електроенергії відновили.

"Наразі енергозабезпечення відновлено у переважній більшості районів міста. Оскільки ворожі атаки можуть повторитися, слід бути мобільними та готовими швидко переміститися  у більш безпечні райони або інші приміщення, де буде наявне електропостачання", - зазначив Старух.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 4473. Теги: война ракетный удар Старух Александр
Поделиться: