Бавовна на окупованій території: гучно було в Пологах, Приморську та Енергодарі (фото)

Опубликовано 2023/09/12 - 07:00

Вчора, 11 вересня, російські окупанти в Запорізькій області приймали гучні привітання в різних містах. Так, повідомляється, що гучно було в Приморську та Пологах. А в Енергодарі надвечір бавовна завітала до окупаційного паспортного столу та пункту спостереження окупантів. Докладніше - "ЗаБор".

На окупованих територіях Запорізької області бавовна для загарбників є доволі частим явищем. Так, міський голова Іван Федоров повідомив, що у понеділок було гучно одразу в декількох окупованих містах.

За його словами, вчора ввечері "прилетіло" по окупаційному паспортному столу в Енергодарі. Також гучно було в Приморську та Пологах.

"У окупантів на ТОТ Запорізької області сьогодні якесь свято? Гучні вітання приймали Пологи та Приморськ. А тепер прилетіло і в "паспортний стіл" Енергодара. Рашисти святкують так, що  навіть не встигають розповідати про "влучне певео", - йдеться у повідомленні.

Колаборант рогов вчора розповідав про атаку чотирьох дронів по Енергодару. Він стверджував, що два БПЛА вдарили по житловому багатоповерховому будинку, третій — по паспортному столу.

"Ещё один взорвался буквально несколько минут назад", – верещит гауляйтер. 

Але при цьому колаборант не повідомляв про те, що у багатоповерхівці на технічному поверсі був пункт спостереження орків. При паспортному столі базувалися військові росії. І, звичайно, він мовчить про приліт по базі кадировців.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 594. Теги: бавовна
Поделиться: