У Запоріжжі знайшли винних у тому, що в місті не працює 3G

интернет

Сьогодні, 9 листопада, представник "Київстару" звинуватив гендиректора Запорізьких Міських тепломереж в тому, що це через нього в місті немає 3G, передає "Zабор".

Представник "Київстару" Петро Чернишов відкрито  звинуватив запорізьке комунальне підприємство "ГТС" в тому, що в місті немає 3G інтернету. При цьому нового керівника "ГТС" Олександр Грека, який став до посади у липні цього року, називають ставлеником "запоріжсталівської" команди, представником якої є і мер міста Володимир Буряк.

Чернишов дуже тактовно каже про дії "ГТС", які не пускають фахівців мобільної мережі на свої об'єкти і вимагають від мобільних операторів орендної плати. Він не називає це "здирництвом", а позначає, як "жадібність".

"12 базових станцій поки залишаються на 2G. Це дуже небагато в порівнянні із загальною кількістю. Але дуже прикро, адже частина з них в центрі. А все чому? Та просто тому, що генеральний директор Міських теплових мереж Запоріжжя не пускає технічних фахівців Kyivstar на свої об'єкти. І наших конкурентів теж. Він вимагає радикально підвищити орендну плату. А чому? Адже нова станція не займає місця більше ніж стара! Просто - жадібність ", - заявляє Чернишов.

Изображение

Мер міста Володимир Буряк швидко реагує на ситуацію і на що поширюється негатив в Мережі. Буквально, він оперативно заявляє: "Уже дав розпорядження керівнику Концерну" Міські теплові мережі "надати доступ операторам мобільного зв'язку".

Изображение

Чернишов у відповідь дякують Буряка і пропонує йому протестувати їх мережу, нарікаючи останньому, що той користується мережею їх конкурента.

Баннер

Форум Запорожья