ЗСУ просунулись в Запорізькій області: Генштаб анонсував гарні новини

Опубликовано 2023/09/27 - 08:01

Українські війська здійснили просування на заході Запорізької області в районі села Новопрокопівка. Про це повідомляють американські аналітики. А от в Генштабі ЗСУ анонсували, що скоро на Таврійському (Запорізькому) напрямку будуть гарні новини. Докладніше - "ЗаБор".

У регулярному звіті американського Інституту вивчення війни повідомляється, що українські війська проводили наступальні операції на заході Запорізької області та просунулися 26 вересня.

"Російський «воєнкор» стверджував, що українські сили досягли північної околиці Новопрокопівки.. Інший військовий блогер заявляв, що українські війська просунулися на північний захід від Вербового", - йдеться у звіті ISW.

Також в ISW повідомляють, що ЗСУ досягли околиці Новопрокопівки, а рф перекинула сили до Токмака.

Водночас речник об'єднаного пресцентру Сил оборони таврійського напрямку Олександр Штупун зазначив, що українські військові на околицях Вербового Запорізької області готуються до подальших дій, створюючи оборонні рубежі.

"Артилерія ЗСУ працює, а окупанти намагаються поповнити свої втрати. Противник підтягує резерви, тому що боїться прориву. Вважаю, що скоро будуть гарні новини", - розповів речник у коментарі "Еспресо".

Нагадаємо, "ЗаБор" писав, що за дві доби на Таврійському (Запорізькому) напрямку знищили 73 одиниці ворожої техніки та понад 120 солдатів рф. Також було знищено майже 10 складів БК та 2 інші важливі об’єкти ворога.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 377. Теги: война ВСУ наступление
Поделиться: