Проти нардепа Юлії Яцик відкрито кримінальне провадження - таку заяву у себе в телеграм каналі зробила Злата Некрасова

Опубликовано 2023/05/15 - 10:44

На своїй сторінці в Телеграм замголови Запорізької ОВА Злата Некрасова зробила заяву, що проти народного депутата Юлії Яцик відкрито кримінальне провадження. Це стосується інциденту, що стався між жінками 22 квітня у стінах ЗОВА.

Відомо що конфлікт між нардепом Юлією Яцик  та замголови ЗОВА Златою Некрасовою стався на сходах в ОВА. Тоді одна жінка відштовхнула іншу і це відео з’явилося в мережі. Також відомо, що тоді Злата Некрасова подала заяву у поліцію. Відомо, що вона знімала побої, що потім те ж зробила і Яцик. 

І ось зараз Залата Некрасова прокоментувала інцидент річної давнини. Вони запевняє, що проти Яцик відкрито кримінальне провадження і вона демонструє свій лист на ім’я Генпрокурора, Офісу Презедента, Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності та ДБР, де скаржиться, що ця справа повільно розслідується. 

В своєму звернені вона публікує і номер кримінального провадження  №42022000000000834

Ось, буквально, її повідомлення в мережі:

«НА ЮЛЮ ЯЦИК НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ ВІДКРИТЕ КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ! 
Я прожила чимало хейта та брехливих звинувачень на свою адресу, заплющуючи на це очі.
Але є речі, які не можна залишати безкарно.
Рік тому Народний Депутат України Юлія Яцик завдала мені тілесних ушкоджень середньої тяжкості, вже проведено експертизу, надано всі довідки, диск МРТ та відео злочину.
Після прохання прозвітувати за вивантажену гуманітарну допомогу вона штовхнула мене зі сходів https://t.me/zlatanekrasova/565
Офіційно заявляю, що на неї відкрито кримінальне провадження, нижче прикріплюю його номер.
З певних причин, воно довго перебувало у закритій скриньці, оскільки Юля мала тісні зв'язки з посадовцем, який не давав хід цій справі.
Сьогодні я звернулася до всіх вищих інстанцій з проханням негайного реагування.
Є відео, свідки, медичні довідки та МРТ обстеження, чекаємо на результат…»

Просмотров: 2822. Теги: Злата Некрасова Яцык Юлия
Поделиться: