Заступника голови Запорізької облради Фукса звинуватили в тому, що він залишив робоче місце, щоб рятувати бізнес

Опубликовано 2022/07/12 - 10:37

На офіційному сайті Запорізької обласної ради з'явився проект рішення щодо припинення повноважень на посаді заступника голови Запорізької обласної ради Геннадія Фукса. Приводом стало його систематичне лобіювання інтересів нині забороненої  в Україні проросійської політичної сили ОПЗЖ.
 
"Саме завдяки позиції Фукса Г.Г. протягом року, що передував початку війни, Запорізький осередок партії ОПЗЖ зміг поповнити свої "політичні кишені" та отримати можливість впливати на розподіл десятків мільйонів гривень, спрямованих на реалізацію проектів депутатів від ОПЗЖ, а отже отримав можливість вести пропаганду та рекламу своєї проросійської позиції", - наголошують автори проекту рішення.

Позаминулої каденції  Геннадій Фукс був обраний до Запорізької обласної ради за списками "Партії регіонів".  Саме ця обставина, на переконання авторів  проекту рішення, є основною причиною співпраці Геннадія Фукса з фракцією ОПЗЖ, більшість якої становлять колишні "регіонали".   

Крім того, заступнику голови Запорізької облради закидають безпідставну відсутність на робочому місці в перші місяці війни. В проекті рішення йдеться про те, що протягом цього часу Геннадій Фукс, замість вирішення питань посилення обороноздатності Запорізького регіону, вирішував питання збереження власного бізнесу. 

"Із самого початку повномасштабної війни росії проти України заступник голови Запорізької обласної ради Фукс Геннадій Григорович, захищаючи власні бізнес-інтереси та діючи всупереч зобов’язанням перед виборцями та депутатами обласної ради, втік за межі Запорізької області", - йдеться в проекті рішення Запорізької обласної ради.

Автори документа наголошують, що серед бізнес-активів Геннадія Фукса, в тому числі компанія з російським "корінням" "Kari", декілька баз відпочинку на Азовському узбережжі в окупованій Кирилівці тощо. 

Крім того, за результатами спеціальної перевірки  НАЗК були виявлені чисельні факти подання Геннадієм Фуксом недостовірних відомостей у декларації кандидата на посаду заступника голови Запорізької обласної ради.  Зокрема, встановлено ряд розбіжностей щодо чисельних об’єктів нерухомості, штучного заниження чи не зазначення їх справжньої вартості, а також чисельні розбіжності в інформації про доходи та подарунки на суму понад 1 млн. 400 тис. грн.

"Враховуючи, що Фукс Г.Г. поставив власні бізнес-інтереси вище за інтереси Запорізької області, зважаючи на системну та наполегливу підтримку Фуксом Г.Г. проросійської партії ОПЗЖ, його перебування в минулому в Партії регіонів, отримання його родиною доходів від співпраці з компанією з російськими коріннями, виявлення НАЗК факту невідповідності даних у поданій Фуксом Г.Г. декларації, довіра до Фукса Г.Г. з боку депутатів Запорізької обласної ради втрачена", - зазначається в проекті рішення Запорізької облради.

Просмотров: 8126. Теги: Фукс Геннадий
Поделиться: