Запорожців просять зменшити споживання електроенергії, попереджаючи про можливі відключення

Опубликовано 2023/01/12 - 09:11

Сьогодні в Запоріжжі та області можуть знову ввести в дію екстрені відключення електроенергії. Все через перевищення лімітів енергоспоживання. Наразі запоріжців просять терміново зменшити споживання електроенергії. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, раніше "ЗаБор" повідомляв, що в Запорізькій області були зменшені ліміти енергоспоживання.

Так, тепер "Запоріжжяобленерго" повідомляє, що через перевищення лімітів енергоспоживання у обласному центрі та регіоні можуть застосувати екстрені відключення.

Наразі жителів Запоріжжя просять знизити енергоспоживання.

Там також нагадують, що екстрені відключення передбачають, як збільшення тривалості відключень, так і залучення до них додаткових груп споживачів.

"Наразі по Запорізькій області рівень енергоспоживання суттєво перевищує доведені на сьогодні НЕК «Укренерго» ліміти. З метою його зниження вже застосовані аварійні стабілізаційні відключення, які поки що не зачіпають побутових споживачів електроенергії. Втім знизити енергоспоживання до встановленого рівня не вдається. Просимо всіх запоріжців ТЕРМІНОВО зменшити споживання електроенергії. У протилежному випадку за командою диспетчерської служби НЕК «Укренерго» у Запорізькій області можуть бути введені ЕКСТРЕНІ стабілізаційні відключення. Нагадаємо, що екстрені стабілізаційні відключення передбачають збільшення тривалості відключень, так і залучення до них додаткових груп споживачів – в обсягах та на час, необхідних для стабілізації рівня енергоспоживання", - йдеться в повідомленні обленерго.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1665. Теги: веерные отключения электричество
Поделиться: