Запорізькому заводу Мотор Січ передали 100% корпоративних прав іншого авіаційного заводу

Опубликовано 2023/11/19 - 13:28

Завод Мотор Січ, який знаходиться у Запоріжжі, отримав 100% корпоративних прав одного з авіаційних заводів України. Таке рішення схвалив Кабінет Міністрів, також вже було укладено відповідний договір. Докладніше - "ЗаБор".

Про це повідомляє пресслужба Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА). Відповідний договір управління щодо передачі 100% корпоративних прав було підписано ще у середу 15 листопада.

"Передача зазначених корпоративних прав від АРМА до АТ «Мотор Січ» – це історія про настання невідворотної економічної відповідальності В'ячеслава Богуслаєва, власника авіазаводу та особи, якій інкриміновано колабораційну діяльність, пособництво державі-агресору та надання сприяння терористичній організації. Встановлення контролю над корправами авіазаводу забезпечить його безперебійну роботу, поліпшить якість управління компанією і дозволить обом підприємствам працювати на оборонний сектор України до та після перемоги над нашим ворогом", - прокоментувала Голова АРМА Олена Дума.

Назва об'єкта, чиї права були передані "Мотор Січі", не розголошується з безпекових причин. Однак повідомляється, що об’єкт історично тісно співпрацює з АТ "Мотор-Січ", виконуючи капітальні ремонти та модернізацію двигунів для гвинтокрилів. 

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 2095. Теги: Мотор Сич
Поделиться: