Запорізький Святий Миколай захищає країну на фронті (фото)

Опубликовано 2022/12/19 - 14:37

Щороку в Запоріжжі Святий Миколай приймав дітей у своїй резиденції. Однак цього року він здійснює бажання дітей вже на фронті, защихаючи нашу країну від окупантів. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, на зимові свята в Запоріжжі Святий Миколай завжди приймав у себе дітей.

Так, цього року через війну в Запоріжжі не буде ні новорічної ялинки, ні святкових містечок. Однак запорізький Святий Миколай продовжує здійснювати бажання українських дітей, але тепер на фронті, захищаючи Україну від російської армії. Про це в соцмережі розповіла жителька обласного центру.

"У листі до Святого Миколая Степан (син запоріжанки - ред) попросив охороняти його місто. І я знаю, що це бажання здійсниться, бо Св.Миколай Святковий і сам з Запоріжжя. Пам'ятаю, як у минулому році він на Хортиці вітав десятки тисяч дітей та дорослих, які їхали до нього не тільки з міста, а й з області. А потім, коли прийшла війна, він пішов захищати тих, кого обіймав, тримав у себе на руках, бажав щастя та любові. Я раніше не вірила у Миколая. А тепер вірю. У кожного Миколая, Андрія, Семена, Олександра, Віталія, Валерія, Максима... Які захищають українців, які допомагають нам з неба, які пропали без вісті, які виживають у полоні. Вірю, молюся і дякую! Зі святом!", - написала жінка в соцмережі.

Відомо, що запоріжець Андрій протягом п'яти років виконував обов'язки Святого Миколая в Запоріжжі, а нині захищає країну у лавах добровольчого формування "Азов".

На території історико-культурного комплексу "Запорізька Січ" він працював у куріні Святого Миколая, де приймав дітей, розповідав їм про українські традиції.

Андрій Меняйло живе у Запоріжжі понад 35 років, сам він родом з Івано-Франківська.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 3383. Теги: Святой Николай
Поделиться: