Запорізький суд виніс вирок колаборанту, за чиїм наказом після окупації регіону переслідували та тортурували українців

Опубликовано 2023/11/20 - 15:11

СБУ зібрала докази вини ще одного колаборанта Запорізької області, який пішов на співпрацю з рф та очолив окупаційний відділок мвс рф. За його наказами застосовувались репресії, масові переслідування українців, а також тортури. Запорізький суд вже виніс йому вирок у вигляді 12 років ув'язнення. Докладніше - "ЗаБор".

За даними слідства, мешканець міста Кам’янки-Дніпровської в Запорізькій області, колишній співробітник органів МВС, якого було звільнено за підозрою у "кришуванні" наркоугруповань, з початком окупації частини регіону пішов на співпрацю з рашистами. За це його призначили на посаду начальника карного розшуку "Камянко-Днепровского районного отдела милиции".

На своїй "посаді" він виконував завдання російських кураторів з придушення опору і залякуванні мешканців тимчасово окупованих територій. Для цього, за його наказом застосовувались репресивні методи, масові переслідування і затримання громадян за надуманими приводами.

Задокументовано факти викрадення людей, до яких потім вчиняли насильство чи погрожували фізичною розправою.

За його вказівкою псевдополіцейські незаконно проникали до помешкань місцевих жителів, які виїхали на підконтрольну українській владі територію. Після таких "обшуків" з будинків зникали гроші, побутова техніка та інші особисті речі власників.

За його згодою фейкові правоохоронці обложили "даниною" місцевих підприємців, у тому числі керівників фермерських господарств, за можливість вести комерційну діяльність.

На підставі зібраних доказів суд визнав його винним за та ч.7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 379. Теги: СБУ коллаборационизм
Поделиться: