Запорізькі ВПО зможуть отримати до 70% компенсації за іпотекою

Опубликовано 2025/08/15 - 09:34
Державна програма єОселя покриватиме 70% першого внеску

Державна програма єОселя покриватиме 70% першого внеску

Для мешканців прифронтових територій, зокрема й Запоріжжя, та переселенців, держава покриватиме до 70% першого внеску та щомісячних платежів за іпотекою в межах програми єОселя. Детальніше – "ЗаБор".

Відтепер держава покриватиме 70% першого внеску (до 30% вартості житла вартістю до 2 млн грн), 70% щомісячного платежу протягом першого року, а також надаватиме 40 тис. грн на оплату комісій, зборів та страхування.

Скористатися допомогою зможуть ВПО, які виїхали з територій бойових дій чи окупованих регіонів, а також ті, хто нині мешкає у прифронтових населених пунктах. Водночас отримувачі не зможуть паралельно брати участь в інших житлових програмах для переселенців.

За даними Мінекономіки, лише за минулий тиждень кредити під 7% оформили 60 українців без власного житла та 11 переселенців. З початку року програмою скористалися вже 4 тис. громадян, а загальна сума виданих кредитів сягнула 7,3 млрд грн.

Переглядів: 722. Теги: Дія ВПО переселенцы
Поділитися: