Запорізькі спортсмени вибороли золото та срібло на Чемпіонаті України з вітрильного спорту (фото)

Опубликовано 2025/09/25 - 12:18
Запорізькі спортсмени на змаганнях на Миколаївщині

Запорізькі спортсмени на змаганнях на Миколаївщині

На Тилігульському лимані юні спортсмени з Запоріжжя здобули першість і друге місце на чемпіонаті країни та потрапили до складу національної збірної. Детальніше – "ЗаБор".

У Миколаївській області завершився Чемпіонат України серед юнаків-2025 з вітрильного спорту. Запоріжжя на змаганнях представляли вихованці Заводського районно-фізкультурного спортивного комплексу Олександр Чикалов та Єгор Поваляшко. Про це повідомили у міськраді.

Олександр став чемпіоном України у класі RS Tera Pro, а Єгор здобув «срібло» та титул віцечемпіона.

Обидва спортсмени вже включені до складу національної збірної України та матимуть можливість поборотися за участь у відборі на Чемпіонат світу-2026.

Високий результат юних спортсменів – це також заслуга їхніх тренерів, які готують запорізьких яхтсменів до нових всеукраїнських та міжнародних стартів.

Переглядів: 181. Теги: конкурс медаль награда
Поділитися: