Запорізька молодь відкриває для себе Запоріжсталь

Опубликовано 2024/04/16 - 12:17

Після тривалої перерви відновлено ознайомчі екскурсії на «Запоріжсталь» для учнів та студентів фахових спеціальностей

Існує безліч способів розкрити потенціал молоді на промислових майданчиках: на «Запоріжсталі» такі можливості – невід’ємна частина кадрової політики підприємства. Учні або студенти можуть пройти на комбінаті оплачувану виробничу практику, взяти участь у освітніх програмах та проєктах, для молодих фахівців діє спеціальна програма стажування та адаптації. Також майбутніх студентів знайомлять з великим виробництвом за допомогою екскурсій.

І нещодавно, вперше від початку повномасштабної війни, учні металургійного коледжу побували на ознайомчій екскурсії комбінатом «Запоріжсталь».  Перше, що побачили майбутні фахівці, центральна диспетчерська підприємства. Кожні 5 секунд на екранах оновлюється інформація про всі виробничі процеси. Наступна зупинка –  сталеплавильний цех комбінату «Запоріжсталь», де 90 років народжується запорізька сталь. Завершилася екскурсія в цеху холодної прокатки біля безперервного травильного агрегату.

«Комбінат – величезний, тут одночасно відбувається купа складних виробничих процесів і це дуже захоплює. Мене найбільше вразив процес розливки сталі – як її розливають по виливницях, як вона застигає. Дуже цікаво було побачити все це на власні очі», - розповідає учень Запорізького металургійного коледжу Олександр Муленко.

Все, що побачили і почули про роботу комбінату, має допомогти у навчанні майбутніх металургів, певнять викладачі.

«Це дуже корисно, бо ще з часів пандемії коронавірусу діти навчаються у дистанційному форматі, переважну частину часу знаходяться «в онлайні». Тож їм дуже не вистачає живих зустрічей. А екскурсія – це ідеальний спосіб згуртувати молодь, зацікавити процесами, про які вони чують на лекціях та зрозуміти, як все це працює на практиці», - зазначив викладач Запорізького металургійного коледжу Юрій Кобрін.

Нагадаємо, на «Запоріжсталі» доступне навчання з працевлаштуванням у будь-якому віці та з великим вибором спеціалізацій.  Для пошукачів стабільної роботи це гарна можливість швидко отримати нову професію та гарантовано працевлаштуватися на підприємство. Навчання – оплачується, а після працевлаштування надається соціальних пакет, страхування, при необхідності – корпоративний транспорт та гуртожиток, є можливість бронювання.

За детальною інформацією звертайтеся у відділ кадрів по буднях з 8.30 до 17.00 за адресою м. Запоріжжя, Південне шосе, 72 або за телефоном +38 (067) 415-29-81.

Просмотров: 592. Теги: Запорожсталь
Поделиться: